https://www.facebook.com/Ermak1965
TR EN FR RU AR FA ES
https://www.facebook.com/Ermak1965
TR EN FR RU AR FA ES

Ermak Beton ve İnşaat Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1965 yılından beri İstanbul’da karo presleri, karo silme makineleri, karo taşı kesme makineleri, mikserler, bantlı konveyörler, kilitli parke taşı makineleri, briket makineleri, bordür makineleri, çim taşı makineleri, yapı blok makineleri gibi beton blokların manikalarını imal etmektedir.

Çalıştırdığı uzman elemanları, çok ciddi makine parkı, kullandığı kaliteli ve standart malzemeleri, zamanında gerçekleştirdiği teslimatları ve hızlı satış sonrası servisi ile konusunda kısa sürede uzmanlaşmış olan firmamız Ermak; beton blok makineleri, karo makineleri, beton santralleri, beton kiremit makineleri, sadece bordür amaçlı wet presler (rotary presler), panelton makineleri, kaldırma ataşmanları ve çeşitli mikserleri aynı anda ve en yüksek kalitede imal edebilen Türkiye’nin tek firmasıdır.

55 yıllık tecrübemizle, işimize olan aşkımızla, en iyisini yapmak için çalışan 125 kişilik kadromuzla, taşeronlarımızla, çok kaliteli ve tecrübeli servis ve montaj ekiplerimizle, makine parkımızla, teknolojik alt yapımızla, dürüstlüğümüzle, empati yeteneğimizle, istişare yeteneğimizle, eğitimimizle, sabrımızla, babadan makineci kimliğimizle, esnaflığımızla hizmetinizdeyiz. Sizi anlıyoruz, ne istediğinizi çok iyi biliyoruz, bunun için sektörümüzde Dünya’daki gelişmeleri an be an izliyoruz ve imalatlarımıza yansıtıyoruz. Teknolojimize ve tecrübelerimize güveniyor ve sizleri de seçkin ve mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi ümit ediyoruz.

İddia ediyoruz ve ispatlarız ki; Türkiye’de hem parke ve bordür ürünlerini ve hem de briket gibi blokları seri halde ve en yüksek kalitede üretebilen başka yerli makine yoktur.

Özellikle “Quattro” model makinemiz yerli muadili olmayan ve tamamıyla Alman teknolojili bir makinedir.

Teknolojimize ve tecrübelerimize güveniyor ve sizi de seçkin ve mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi ümit ediyoruz…