Ermak Makina | Hakkımızda
Ermak Makina

59 Yıllık Liderlik ve Kalite Mirası

Ermak Beton ve İnşaat Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1965 yılında İstanbul’da kurulmuş, sürekli kendini yenileyip geliştirerek 2023 yılında Kocaeli’deki 15.000 m² lik yeni fabrikasına taşınmıştır ve Tuzla fabrikası ile toplamda 20.000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ermak yeni genel merkezinde yepyeni bir vizyon ve bakış açısıyla karo presleri, karo silme makineleri, karo taşı kesme makineleri, mikserler, bantlı konveyörler, kilitli parke taşı makineleri, briket makineleri, bordür makineleri, çim taşı makineleri, yapı blok makineleri gibi beton blokların makinalarını imal etmeye devam etmektedir.

Çalıştırdığı uzman elemanları, çok ciddi makine parkı, kullandığı kaliteli ve standart malzemeleri, zamanında gerçekleştirdiği teslimatları ve hızlı satış sonrası servisi ile konusunda kısa sürede uzmanlaşmış olan firmamız Ermak; beton blok makineleri, karo makineleri, beton santralleri, beton kiremit makineleri, sadece bordür amaçlı wet presler (rotary presler), panelton makineleri, kaldırma ataşmanları ve çeşitli mikserleri aynı anda ve en yüksek kalitede imal edebilen Türkiye’nin tek firmasıdır.

59 yıllık tecrübemizle, işimize olan aşkımızla, en iyisini yapmak için çalışan 125 kişilik kadromuzla, taşeronlarımızla, çok kaliteli ve tecrübeli servis ve montaj ekiplerimizle, makine parkımızla, teknolojik alt yapımızla, dürüstlüğümüzle, empati yeteneğimizle, istişare yeteneğimizle, eğitimimizle, sabrımızla, babadan makineci kimliğimizle, esnaflığımızla hizmetinizdeyiz. Sizi anlıyoruz, ne istediğinizi çok iyi biliyoruz, bunun için sektörümüzde Dünya’daki gelişmeleri an be an izliyoruz ve imalatlarımıza yansıtıyoruz.

Özellikle “Quattro” model makinemiz yerli muadili olmayan ve tamamıyla Alman teknolojili bir makinedir.

Teknolojimize ve tecrübelerimize güveniyor, sizleri de seçkin ve mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi ümit ediyoruz…

Ermak Makina

1965‘ten Günümüze…

Modern Üretim Tesisi

20.000 m2

Tüm Dünyaya

İhracat

55 Makine Tesisi

/ Yıl Kapasite

800 Kalıp

/ Yıl Kapasite

Ermak Makina | Hakkımızda
1965

ERMAK'ın İlk Yapı Taşları

Ermak Beton ve İnşaat Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1965 yılında Sadık ERSÖZ tarafından Karo-Çini Makineleri imal etmek üzere kurulmuştur.
Ermak Makina | Hakkımızda
1990

Parke Taşı Makineleri Efsanesinin Doğuşu

Ermak Beton ve İnşaat Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1990 yılında Karo Makineleri'ne ek olarak Parke Taşı Üretim Makineleri üretmeye başlamış, kısa sürede bu konuda uzmanlaşmıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
1997

ERMAK'ta 2. Nesil

Sadık Ersöz tarafından 1965 yılında kurulan Ermak Beton ve İnşaat Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti. yönetimi 1997 yılında 2.nesile aktarılmıştır ve faaliyetlerini bu şekilde sürdürmektedir. Onursal ve Kurucu Başkan Sadık Ersöz, günümüzde hala yönetim kurulunda Ermak için çalışmalarına devam etmektedir.
Ermak Makina | Hakkımızda
2000

ERMAK Beton Santralleri

Ermak Beton 2000 yılında parke taşı makineleri ve karo makineleri üretimine ek olarak Profesyonel Beton Santralleri ve kendi tescilli markası olan Milano Mikserler'in üretimine başlamıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2004

%100 Alman Teknolojili Makineler

Ermak, 1990 yılında parke taşı makinelerini de üretimine ekleyerek başlattığı büyük dönüşümün bir parçası olan makinelerini 2004 yılı itibariyle %100 Alman Teknolojisi kullanarak üretmeye başlamış ve ürünlerini üstün kalite standartlarına çıkarmıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2008

Üstün Kalite Kalıp Üretimi

Ermak, 2008 yılında parke taşı, bordür, briket üretim makinelerinde kullanılan kalıplarının üretiminde kullanmak üzere sertleşme ve ısıl işlem fırınları kurmuş, Ermak imzasını ve kalitesini işinin her aşamasına taşımıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2009

Ermak Makine 2. Fabrikası

Ermak Makine'nin 1965 yılında başlayan serüveni 2009 yılında açtığı 2. fabrikası olan Tuzla Yerleşkesi ile daha da büyümüş, makine ve kalıp üretimi birbirinden ayrılarak daha geniş alana yayılmış, üretim kapasitesi artırılmıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2011

Fingerli Tesis İmalatı

Ermak Makine 2011 yılında makinelerine ek olarak Fingerli tesis imalatına da başlamıştır. Günümüzde ise dünyada 150'den fazla Ermak Fingerli Makine Tesisi bulunmaktadır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2021

3. Fabrika Çalışmaları

Yıllar içerisindeki gelişmenin ve başarının bir sonucu olarak büyümeye hızla devam eden Ermak Makine, ihtiyacı karşılamak ve üretim kapasitesini daha da artırmak için yeni, modern altyapılı Dilovası Fabrikası'nın inşaat çalışmalarına başlamıştır.
Ermak Makina | Hakkımızda
2023

Dilovası Fabrika ve Yeni Genel Merkez

2021 yılında başlayan yeni fabrika inşaatı sonlanmış ve İmes Organize Sanayi'deki Ermak Genel Merkezi ve fabrikası, 2023 Mayıs ayı itibariyle Dilovası'ndaki 15.000m² alan üzerine kurulu yeni modern altyapılı tesise taşınmıştır. Tuzlada'ki 2. fabrika ile birlikte toplamda 20.000m² alan üzerinde Ermak Makine, tüm üretim faaliyetlerine artırılmış kapasitesi ve yepyeni vizyonu ile tüm hızıyla devam etmektedir.
Ermak Makina | Hakkımızda
2024

Günümüz

Türkiye'de ilklerin firması Ermak, günümüzde toplamda 20.000m² alan üzerinde imalat yapan ve Dünyada sektöründe kalite, satış ve kapasite olarak ilk 3 içerisinde yer almayı başarmış köklü bir firmadır. 59 yıllık tecrübesi, 185+ kişilik profesyonel kadrosu, ciddi makine parkuru, tüm dünyadaki temsilcilikleri ve ihracat becerisiyle müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan ve yüksek kalite standartlarında makine ve ekipmanlarını üretebilen Türkiye'nin tek firmasıdır.
Ermak Makina | Hakkımızda
Ermak Makina | Hakkımızda

Vizyonumuz

Ermak, beton blok makineleri sektöründe lider bir marka olmayı hedeflemektedir. Ermak sektöre yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, müşterilerine güvenilir, dayanıklı ve verimli makineler sağlayarak tüm dünyada Ermak’a ve ülkesine olan güvenin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Ermak Makina | Hakkımızda
Ermak Makina | Hakkımızda

Misyonumuz

Ermak, müşterilerine en iyi kalitede ve uygun fiyatlı inşaat makineleri sunmayı misyon edinmiştir. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, ihtiyaçları doğru analiz ederek çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim ve işletme süreçleri ile topluma ve çevreye değer katmayı hedeflemektedir.

Ermak Makina

Teknolojimize ve tecrübelerimize güveniyor ve sizi de seçkin ve mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi ümit ediyoruz…

59+
Yıllık Tecrübe
180+
Personel
40+
Ülkeye İhracat
Ermak Makina | Hakkımızda

İddia ediyoruz ve ispatlarız ki; Ermak'ın Makineleri dünyada; parke taşları, bordür ürünleri ve briket gibi blokları hem seri halde hem de en yüksek kalitede üretebilen en iyi makinelerden biridir.